Problem z załadowaniem strony? Kliknij tutaj

Poznaj listę projektów, które uzyskały pozytywną ocenę podczas weryfikacji i zostały dopuszczone do głosowania

kbo lista

Poniedziałek, 8 lipca 2024

W Kutnowskim Budżecie Obywatelskim zakończył się etap weryfikacji projektów pod kątem formalnym, merytorycznym i prawnym. Poniżej prezentujemy listę projektów, które uzyskały pozytywną ocenę na każdym etapie weryfikacji i tym samym, zostały dopuszczone do głosowania. Głosowanie odbędzie się na początku września (2-8).
Czytaj więcej »

50! Tyle projektów zostało zgłoszonych w tegorocznej edycji KBO. Dziękujemy!

grafika

Poniedziałek, 6 maja 2024

Okrągła liczba projektów na okrągłą 10. edycję Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego!
50 projektów zostało przekazanych przez projektodawców do rozpatrzenia formalnego, co oznacza, że zgodnie z harmonogramem KBO, od dziś (6 maja), te projekty są sprawdzane pod kątem formalnym, czy wszystkie elementy w formularzu zostały poprawnie uzupełnione przez projektodawców. Ostateczną listę projektów wybranych do głosowania poznamy do 11 sierpnia. Głosowanie odbędzie się w dniach 2-8 września.

Dziękujemy projektodawcom za zgłoszone pomysły!
Czytaj więcej »

Możesz zmieniać Kutno w kilku prostych krokach!

slajd

Wtorek, 23 kwietnia 2024

Jeśli obawiasz się, że złożenie projektu do Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego jest skomplikowane i trudne, to nic bardziej mylnego! Zobacz jak możesz zmieniać Kutno w kilku, prostych krokach:
Czytaj więcej »

Możesz zmieniać Kutno z Kutnowskim Budżetem Obywatelskim. Rusza 10. edycja.

10 edycja

Czwartek, 11 kwietnia 2024

To już 10. edycja Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Czekamy na nowe pomysły, które mają szansę na realizację w 2025 roku. Mieszkańcy i mieszkanki mają czas na ich złożenie do 5 maja.

Czytaj więcej »